Ferforje Korkuluk Hasaplama

ferforje korkuluk imalat
ferforje korkuluk imalat

Ferforje Korkuluk Hasaplama;

Ferforje korkuluk hesaplama fiyatları nı bazı müşterilerimiz metre kare olarak hesaplamakta zorlanabilmektedir.En basit yoldan şöyle bir örnek vericem.Evinizin pencere ölçüsü soldan sağa 150 cm, Yukarıdan aşağısı da 150 cm geliyor ve bizim demir korkuluğumuzun metre karesi 120 tl olsun. Şimdi pencere ölçümüzün enini ve boyunu çarparak metrekaresini bulacağız ve sonra metre karesini 120 tl ile çarparak bize kaç paraya mal  olacağını bulacağız.

150×150= 22,500 cm

22,500×120= 270 tl olarak bize penceremizin fiyatını bulmuş bulunmaktayız.

Ferforje Pencere Korkuluk Nasıl Hesaplanır?

Ferforje demir korkuluk fiyatları nı bazı müşterilerimiz metre kare olarak hesaplamakta zorlanabilmektedir.En basit yoldan şöyle bir örnek vericem.Evinizin pencere ölçüsü soldan sağa 150 cm, Yukarıdan aşağısı da 150 cm geliyor ve bizim demir korkuluğumuzun metre karesi 120 tl olsun. Şimdi pencere ölçümüzün enini ve boyunu çarparak metrekaresini bulacağız ve sonra metre karesini 120 tl ile çarparak bize kaç paraya mal  olacağını bulacağız.

150×150= 22,500 cm

22,500×120= 270 tl olarak bize penceremizin fiyatını bulmuş bulunmaktayız.

Ferforje Merviven Korkuluk Hesaplama

Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?
Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?
Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?
Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?

Demir merdiven korkulukları, ferforje merdiven korkuluk, ferforje düz merdiven korkuluk ve ferforje oval ( Döner merdiven) dönüşlü olarak iki bölümde incelenerek fiyat verilmektedir.

Oval (Döner merdiven) Demir merdiven korkuluklarında kullanılan işlemeli lemalar 20×5, 20×10, 25×10, 30×10, 25×5, 30×5, 40×5, 40×10 lemalar yapılacak yerde özel büküm ile yapılabilmekte, İsteğe bağlı kare demirleri 12 lik, 14 lük, 16 lık, 18 lik, 20 lik, 22 lik, 24 lük işlemeli karelerden mızraklı düz ve mızraklı jumba kare demirler kullanılabilmektedir,Aynı zamanda sanatsal ürün çeşitliliği ile ferforje modelleri uygulanabilmektedir.Bir çok altarnatif bulunmaktadır.

Oval (Döner merdiven) korkuluk fiyatları kullanılan ferforje modeller ve gramaja göre değişkendir.Takribi m2 fiyatları 140 tl den başlar 1000 tl ye kadar çıkmaktadır.

Düz demir merdiven korkuluklarında üst taşıyıcılar işlemeli lemalar yerine dekor profiller sıkça tercih edilir 30×30, 30×40, 40×40, 40×60, 30×50 dekor 1,5 ya da 3mm et kalınlıklarında kullanılmaktadır.

Dekor profiller ile tasarlanan kasa içerisine ister ferforje modelleri uygulanabilir ,ister ferforje kare demirleri mızraklı jumba olarak ta yapılabilir.

Düz demir korkuluk fiyatları kullanılan ferforje modeller ve gramaja göre değişkendir.Takribi m2 fiyatları 140 tl den başlar 1000 tl ye kadar çıkmaktadı.

Ferforje Balkon Korkuluk Hesaplama?

Ferforje balkon korkulukları birden fazla ürün çeşitliliğinin olması sebebi  ile farklı olarak fiyatlandırılmaktadır.Kullancağınız ferforje modeli ve balkon şekli burada ferforje fiyatını ortaya çıkarmaktadır. Örneğin jumda ferforje balkon korkuluk fiyatı ile düz ferforje balkon fiyatı arasında fiyat farklılığı bulunmaktadır.

Jumda ferforje balkon korkuluk fiyatları kullanılan dekoratif lemaların ve ferforje dikmelerin ince yada kalın tercih edilmelerine göre değişmektedir.Jumba ferforje balkon korkulukları için firmamızı arıyarak bilgi alabilkirsiniz.

Düz ferforje balkon korkuluk fiyatları ise jumba ferforje modellerine nazaran fiyatları daha düşük rakamlardadır.Düşük fiyatın iki sebebi bulunmaktadır. Birincisi işçiliğinin daha hızlı imalat yapılmnasından kaynaklanır, ikincisi ise jumba ferforje balkon korkuluklarında taşıyıcı lemaların özel olarak bükülmektedir dolayısıyla ekstra fiyat farkı ortaya çıkmaktadır, düz ferforje balkon korkuluk modellerinde ise hazır olarak gelen ferforje lemalar kesilerek ölçü doğrultusunda işlenmektedir.

Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?
Ferforje Korkuluk Nasıl Hesaplanır?

Oval Jumba Ferforje Balkon korkuluk fiyatları kullanılan ferforje modeller ve gramaja göre değişkendir.Takribi m2 fiyatları 140 tl den başlayarak 1000 tl ye kadar çıkmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın