Hakkımızda

Ferforje korkuluk imalat firması Volkanlarpen 1996 dan bu yana İstanbul başta olmakla birlikte yakın Şehirler de yaptığı ferforje işleri ile tamamlayıcı rol üstlenmektedir.

Ferforje işlerinde ZAMANINDA TESLİMAT parolasıyla dünden bu güne müşterilerinden tam not alarak yoluna emin adımlarla devam etmakteyiz.

İstanbul da hemen hemen tüm ilçe ve mahallelerine Ferforje korkuluk ve diğer ferforje işleri ile hizmet verdik ve vermeye devam etmekteyiz.

Ferforje korkuluk bizim işimiz.Çekirdekten yetişen usta kadro yapımız ile her türlü ferforje işleri ve demir doğrama işlerinizi hatasız yaparak teslim etmekteyiz.

 

Ferforje korkuluk modelleri ile yaşadığınız mekenlarınızı güven altına alarak huzurlu ve güvenilir bir yaşam sunmaktayız.Ferforje korkuluk modelleri yüzyıllardır hayatımızın her alanında yer tutmuş bir demir ürünü olarak yerini almiş bulunmaktadır.

Ferforje korkuluk modelleri sanatsal dekoratif demir olması sebebi ile yaşanılan tüm mekanlara zenginlik kazandırdığı gibi huzurlu bir güven ortamınıda beraberinde sunmaktadır.

Ferforje korkuluk modellerinin saymakla bitmeyen bir çok özelliği bulunmaktadır.

– Başlıca özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse özel kalıplarla üretilmektedir.

– Ferforje korkuluk modelleri tamamen içi dolu malzemeden meydana gelir.

– Ferforje demirler normal üretilen inşaat demirlerine oranla fazla çelik karışımı ilave edilerek üretilmektedirler.

– Ferforje korkuluk modellerinde üretilen dekoratif lemalar ürün çeşitliliği ile sınırsız işlenerek her şekilde dövülerek tasarlanabilmektedir.